İBS Hakkında

İBS, ilk yılından itibaren tekrarı sabırsızlıkla beklenen bir etkinlik olmaya devam ediyor. Ebeveyn olmayı planlayan aileler de dahil olmak üzere, 9 yaşına kadar çocuk sahibi olan on binlerce aileyi her yıl muhteşem bir enerjiyle bir araya getiriyor. İBS aileleri, ailece doyasıya eğlencenin yanı sıra, indirimli alışveriş fırsatlarından yararlanırken, çok önemli konukların, en çok merak edilen konularda düzenlenen söyleşilerine katılabiliyor, en çok satılan kitapların yazarlarıyla bir araya gelebiliyorlar.

Diğer yandan en prestijli markaların bir araya gelmesiyle oluşan sinerji sayesinde sektörün kalbi de 10 yıldır İBS’de atıyor. Doğru zamanda doğru yerde olmayı tercih eden Katılımcı ve Sponsor markalarımız, son tüketicileriyle kalıcı bağlar kurabiliyor, ürün ve hizmetlerine olan değerlendirmeleri en doğru şekilde alabiliyorlar. Yeni ve potansiyel alıcılara ulaşmak için eşsiz bir mecra olan İBS, aynı zamanda gerçekleştiği tarih itibariyle lansman aktiviteleri için de çok verimli fırsatlar sunar.

Aile, Anne, Bebek ve Çocuk ihtiyaçları için faaliyet gösteren ürün ve hizmetleriniz varsa, İBS’de olmak için bizimle iletişime geçin.

İletişim Bilgileri:
ibs@boyutgroup.net
Tel: 0216 414 20 15