İBS Hakkında_

  Türkiye’nin en büyük ve en trend  aile etkinliği olmayı başaran İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı olarak 2016 yılında ziyaretçilerimizle 5. Kez buluşmanın mutluluğunu yaşadık. İstanbul Kongre Merkezi Harbiye’de, çocuk sahibi olan ya da bebek planlaması yapan tüm ailelerimizi coşkuyla ağırladık. İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı 2017 için çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz.

  İBS 2017 Ziyaret Bilgileri

  Tarih: 15-17 Aralık 2017
  Yer: İstanbul Kongre Merkezi – Harbiye
  Ziyaret Saatleri: 11:00 – 18:00

  Aileler, annenin hamilelik döneminden çocukların kolej çağına kadar (0-12 yaş) ihtiyaç duyacakları tüm ürün ve hizmetleri bir araya getiren İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda, 3 gün süren onlarca eğlenceli etkinlik sayesinde ailece ekip olarak yarışmanın, ödüller kazanmanın, paylaşmanın, eğlenmenin, yeni bir şeyler yaratmanın keyfine bir kez daha vardı, buz gibi Aralık ayında sıcacık bir gün geçirme şansına sahip oldu. Tüm ziyaretçilerimize İBS 2016’ya gelerek renk kattıkları için çok teşekkür ederiz.

  İBS’de her zaman merak ettiğiniz, almayı düşündüğünüz, kararsız kaldığınız birçok ürün ve konunun uzmanları ile birebir tanışacak, onlara aklınızdaki tüm soruları sorabileceksiniz.

  İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı sadece ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen bir festival. Sizin için önemli olan konuları, fuarda görmek istediğiniz ürünleri, keyif aldığınız etkinlikleri, tanışmak istediğiniz uzman veya ünlüleri bizimle paylaşın, sizlerle fuarda buluşturalım.

  Sizin de fuarda insanlara göstermek onlarla paylaşmak istediğiniz yetenekleriniz, fikirleriniz varsa, kim bilir belki siz de İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nın yüzlerinden biri olabilirsiniz.

  Tekrar görüşmek üzere,

  Sevgi ve saygılarımızla,
  Boyut Group Ekibi

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri