Archives

  Ayın Aile Buluşması: Leylekler

  Çizgi sinema ve animasyon filmler kuşkusuz en güzel aile etkinliklerinden biri. Eylül’de tam da bu etkinliğe uygun bir film gösterime girecek. Nicholas Stoller ile Doug Sweetland’ın yönettiği ve Andy Samberg, Kelsey Grammer, Ty Burrell ile Jennifer Aniston’ın seslendirdiği animasyon film Leylekler, 23 Eylül’de beyazperdede olacak.

  Filmin konusu şöyle: Junior, bir internet satış şirketinin üst düzey teslimat görevlisidir. Tam terfi etmek üzereyken, Bebek Yapım Makinesi’ni yanlışlıkla çalıştırarak, sevimli mi sevimli kız bir Bebek üretir. Junior ve tek insan arkadaşı Tulip, patron fark etmeden bu sorun yumağını teslim etmek için zamana karşı yarışmalıdır. Bu vahşi yolculuk, leyleklerin dünyadaki gerçek görevini tekrar gündeme getirecek yararlı bir yolculuktur.

  Ayın Etkinliği: Kayıp Balık Dori

  Kayıp Balık Nemo’yu hatırlamayanınız yoktur. Gösterime girdiği dönemde çocukların yanı sıra yetişkinlerin de büyük beğenisini kazanmış, en çok izlenenler arasına girmişti. Sıradaki haber onunla ilgili. Evet, Disney/Pixar’ın yediden yetmişe herkesin sevgisini kazanan ve gişe rekorları kıran çizgi filmi “Kayıp Balık Nemo”, devam filmi “Kayıp Balık Dory” ile geri dönüyor. 2 Eylül’de vizyona girecek olan bu devam filminde, Nemo ve Marlin ile birlikte, unutkan Mavi Tang balığı Dory’nin geçmişine ilişkin yanıtlar aramaya çıkıyoruz. Heyecan ve komedi dozu oldukça yüksek bu yeni macerada Dory neleri hatırlayabilecektir? Ailesi kimdir? Balina dilini nereden öğrenmiştir? Kayıp Balık Dory’nin fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

  Buz Devri 5 Geliyor!

  Manny, Diego, Sid, Scrat, Ellie, Crash, Eddie ve daha pek çok unutlmaz karakteri ile sadece çocukların değil yetişkinlerin de hayranlığını kazandılar. Ve şimdi yeniden geri dönüyorlar hem de yapyeni maceraları ile…

  Zootropolis: Hayvanlar Şehri

  Byron Howard ile Rich Moore’un yönettiği ve Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba ile Jenny Slate’in seslendirdiği animasyon film Zootropolis: Hayvanlar Şehri, 10 Haziran’da beyazperdede boy gösteriyor olacak. Filmin konusu kısaca şöyle: Zootropolis adlı metropolis, birçok farklı doğal ortamın ve hayvanın birarada yaşadığı bir şehirdir. Burası bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olanların bile istediği her şeyi yapabileceği türden bir yerdir. İyimser Polis Memuru Judy Hopps buraya geldiğinde, polis olmanın hiç de kolay olmadığını fark eder. Kendini ispatlayabilmek için gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır.

   

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri