image Karne Heyecanı Dorukta! image P&G ve “Olimpik Anneler” Rio’ya Gidiyor!

  Tutumlu Anneler İş Başında

  İkinci el eşya ve kıyafet satmak ya da almak son yılların popüler iş kolu ve moda akımlarından biri haline geldi. Avrupa’da ‘vintage store’ların sayıları her geçen gün artarken Türkiye de buna yavaştan uyum sağlamaya başladı.

  Tutumlu Anne ise, buna özel bir alanda yapıyor. Az kullanılmış ikince el çocuk ve bebek eşyaları ile kıyafetlerini Tutumlu Anne’nin sitesi üzerinden almak da satmak da mümkün. Üstelik, sattığınız ikinci el bebek çocuk ürünlerinin gelirini isterseniz Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na (Kacuv) bağışlayabiliyorsunuz.

  Bu çok hoş bir uygulama değil mi? Hem evde yeni eşyalara yer açılıyor hem de harika bir vakfa bağış yapmış oluyorsunuz.

  Bu arada Manyakannee Şebnem Seçkiner’in de “www.tutumluanne.com” kullanıcısı olduğunu söylemeden geçmek istemiyoruz. Kutu ve kart oyunlarını çok seven Seçkiner, site üzerinden son olarak Pictureka oyununu aldı. Ve elbette hemen ailecek oynamaya başladılar.

  Tutumlu Anne, her açıdan ebeveynelerin hayatını kolaylaştırıyor. Şu ana kadar hiç Tutumlu Anne’ye bakmadıysanız, yazı burada bitiyor, hemen siteye girip bir göz atın isterseniz. Her açıdan kazançlı çıkacaksınız; bizden söylemesi!

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri