image Özge Lokmanhekim Çocuk Kitabı Yazdı image Nanu Bedtime Artık Kanyon’da!

  Pınar, Resim Yarışması ile 7 Ülkeye Ulaştı

  Türkiye’nin en önemli markalarından olan Pınar, 35 yıldır çok güzel bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor. 1981’den bu yana gelenekselleşen ve her yıl farklı bir tema ile hazırlanan “Pınar Çocuk Resim Yarışması”na bu yıl rekor bir katılım oldu. Yarışmaya toplam 46.992 resim gönderildi.

  Bu yılki teması, “Gelecek için Hayallerim” olarak belirlenen uluslararası yarışmaya, Türkiye’nin 7 bölgesi, KKTC, Almanya, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin yanı sıra bu yıl ilk kez özel eğitim veren okullardan çocuklar ile Kuveyt ve Suudi Arabistan’dan da çocuklar katıldı.

  46.992 resim, Prof. Ergin İnan önderliğindeki ön jüri değerlendirmesi ile 7.097’e indirildi. İkinci tur değerlendirme sonucu, Türkiye’nin her bölgesinden 3, KKTC, Almanya, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Kuveyt’den de 1’er çocuğa ödül verildi. Ayrıca, özel eğitim veren okullarda okuyan öğrencilerin resimlerinden de 3’ü Samsung Tablet ve 6’sı profesyonel resim malzemelerinden oluşan çanta kazandı.

  25 çocuğun tablet, 50 çocuğun profesyonel resim malzemeleri ve çantası, 3 çocuğun bir yıllık eğitim bursu kazandığı resim yarışmasında dereceye girenler ayrıca, 20 – 24 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen “Pınar Sanat Haftası”na katıldılar.

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri