image Tutumlu Anneler İş Başında Zootropolis: Hayvanlar Şehri

  P&G ve “Olimpik Anneler” Rio’ya Gidiyor!

  Sporun birçok faydasına rağmen, Türkiye’de çocukların spor yapma oranı oldukça düşük. Sadece 10 çocuktan 1’i düzenli ve bilinçli şekilde spor yapıyor. Olimpik Anneler’in ortak hedefleri ise; Türkiye’de çocuklarını sporla büyüten anne sayısını arttırmak.

  Kampanya kapsamında Olimpik Anneler ile P&G, Türkiye’nin birçok ilini dolaşıyor ve çocukların sporla büyümesi için, o illerdeki ihtiyaçları tespit ederek destekte bulunuyor. Kampanyanın hastagi ise TeşekkürlerAnne.

  Kampanya ile sporla buluşan çocuk sayısı artarken, alacağınız her P&G ürünü ile 81 ilde 81 okula spor malzemeleri bağışı kampanyasına destek olabilirsiniz.

  Yakın zamanda öğrenmiş olduğumuz bir bilgiyi de paylaşalım sizlerle. Bildiğiniz üzere Rio Olimpiyat Oyunları 5-16 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek. Olimpiyat Oyunları’nda yarışacak olan Milli Güreşçimiz Taha Akgül ve annesi Gülbahar Akgül de Olimpik Anneler kampanyasına destek verenlerden. P&G, Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, “Biz her güçlü sporcunun arkasında, onun Olimpiyat Oyunları’na giden yolculuğunu mümkün kılan güçlü bir anne olduğunun bilincindeyiz. Türkiye’de de Milli Güreşçimiz Taha Akgül’ün Rio 2016 Olimpiyat Oyunları yolculuğunda ona annesi ile birlikte eşlik edecek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kendisine şimdiden başarılar diliyoruz” açıklamasında bulundu.

  Olimpik Anneler, Türkiye’de çocukların sporla büyümesini sağlamak amacıyla P&G ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi işbirliğiyle oluşturulmuş bir sivil toplum hareketidir.

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri