image Senin Kalbinde #kaçkutu Var! image Annemi Yetiştiriyorum!

  P&G Olimpiyatlar Sergisi İstanbul’da

  Muhammed Ali’nin boks eldiveninden Michael Jordan’ın imzalı ayakkabısına kadar çok özel parçalar P&G Olimpiyatlar Sergisi için İstanbul’da…

  Türkiye’nin bu ilk Olimpiyat Sergisi, Olimpiyat Oyunları’nın global sponsoru P&G ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) iş birliğiyle Akasya Acıbadem AVM’nin Kuzey Giriş alanında açıldı. Sergi, 31 Ağustos’a kadar ücretsiz olarak gezilebilecek.

  Sergide olimpiyat tarihine damgasını vurmuş pek çok sporcunun eşyaları sergileniyor. Geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz efsane boksör Muhammed Ali’nin imzalı boks eldivenleri de bu özel parçalardan biri. Sergide ayrıca “basketbolun majestesi” olarak kabul edilen Michael Jordan’ın ayakkabısı ve Türk güreşinin simge ismi Yaşar Doğu’nun madalyaları ile karşılaşmalarda giydiği mayolar da yer alıyor. Yaşar Doğu’nun 6 olimpiyat madalyası bulunuyor.

  P&G Olimpiyatlar Sergisi, ABD’li yüzücü Mark Spitz’in madalyası ve 1931 Olimpiyat meşalesi gibi Olimpiyat Oyunları tarihinde çok özel yere sahip birçok özel parçayı da içeriyor.

  Sergi alanında, Naim Süleymanoğlu’nun 1988 yılında Seul’da kırdığı dünya halter rekorunu deneyimlemek de mümkün.

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri