Önemli Bilgiler

  Hasret bitiyor…

  Türkiye’nin en büyük aile buluşması İBS’de geri sayım başladı! Türkiye’nin en değerli ve popüler markaları her yıl olduğu gibi İBS’de yerlerini almaya devam ederken, bizler de en trend konular, en sevilen konuk, en renkli atölye ve etkinlikler planlayarak, dopdolu içeriklerle karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz.

  Markalar ile son kullanıcıyı buluşturan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı 2022, yine İstanbul Kongre Merkezi – Harbiye adresinde 9. kez sizlerle muhteşem vakit geçirmeye hazırlanıyor. Birbirinden güzel gösteriler, eğlenceli aktiviteler, ödüllü yarışmalar, sohbet buluşmaları ve ailece katılabileceğiniz harika bir festivale hazır olun.

  Yer

  İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı 10-12 Haziran tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.
  Ziyaretçi saatleri: 11:00-19:00

  Aşağıda yer alan fiyatlar Online Bilet alımları için geçerlidir. 10-12 Haziran tarihinde İbs Fuar giriş gişelerinden alınacak bilet fiyatı 100 TL olacaktır.
  Biletinizi online satın alın indirimli fiyatları kaçırmayın!

  *Engelli ziyaretçilerimize fuarımız ücretsizdir.

  Giriş biletinizi online alın SIRA Beklemeyin!

  İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı giriş ücretleri
  [table “8” not found /]

  Kapalı Otopark
  Harbiye de yer alan İKM-İstanbul Kongre Merkezi’ne; alt ve üst olmak üzere 2 giriş mevcuttur. Nişantaşı Taşkışla Caddesinden tünele giriş yaparak 3000 araçlık İKM  kapalı otoparkına aracınızı bırakıp hiç dışarı çıkmadan pusetiniz ile asansöre binerek fuara alanına ulaşabilir veya  Harbiye Cumhuriyet Caddesinden Hilton girişine ulaşıp, 500 Araçlık Hilton kapalı otoparkına bırakarak üst girişinden fuar alanına ulaşabilirsiniz.

  İKM Kapalı Otopark  >> 3000 Araç Kapasite  – Asansör ile dışarı çıkmadan direk geçiş
  Nişantaşı Taşkışla Caddesi (Lütfi Kırdar önünden tünele giriş)
  Otopark Ücretleri*; 0-2 Saat 25 TL, 2-4 Saat 30 TL, 4-6 Saat 35 TL, 6-8 Saat 40 TL, 8-10 Saat 50 TL
  * İKM Kapalı Otopark ücretleri İBS özel anlaşması doğrultusunda fuar süresince SABİTTİR!

  Hilton Kapalı Otopark  >> 500 Araç Kapasite  – İKM Üst Giriş
  Harbiye Cumhuriyet Caddesi, Hilton Otel yanı
  Otopark Ücretleri*; 2-4 Saat 100 TL, 4-6 Saat 120 TL, 6-12  150 TL
  * Hilton Kapalı Otopark ücretleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Otopark işletmesi kendi inisiyatifinde ücret değişikliğine gidebilir. 

  Alternatif Otopark İmkanı:
  İspark Kat Otoparkı   >> 400 Araç Kapasite   – Cemal Reşit Rey’den ulaşım / İKM Üst Giriş
  Nişantaşı Gümüş Sokak (Cemal Reşit Rey yolu, İtfaiye yanı)
  Otopark Ücretleri*; 1 Saat 17 TL, 1-2 Saat 19 TL, 2-3 Saat 25 TL, 3-4 Saat 27 TL, 4-5 Saat 30 TL, 5-7 Saat 32 TL, 7-9 Saat 35 TL, Tam gün 40 TL
  * İspark Katlı Otopark ücretleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Otopark işletmesi kendi inisiyatifinde ücret değişikliğine gidebilir. 

   

  Yarışma ve hediyeler

  İBS’nin fuar öncesinde sosyal medyada ve fuar sırasında düzenleyeceği yarışmalarda hediye kazanmak için sosyal medya kanallarımıza üye olabilir ve İBS sitemizi takip edebilirsiniz.

  Fırsatlar
  İBS’nin fuar öncesinde sosyal medyada ve fuar sırasında duyuracağı katılımcı ve İBS fırsatlarından (fuara özel indirim, kampanya ve diğer özel fırsatlardan) haberdar olmak için sosyal medya kanallarımıza üye olabilir ve İBS sitemizi takip edebilirsiniz.

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri