image Ekim’de Emzirme Haftası Var image Yarışmalar Başlasın!

  My Little Pony ile Arkadaşlık Günü Bağışı Başladı!

  Kuşkusuz çocukların en çok izlediği çizgi dizilerden biridir “My Little Pony”. Altı Pony’nin başından geçenleri ekrana getiren çizgi dizi, temelde arkadaşlığın gücünü anlatıyor. Şimdiler de ise çok daha güzel bir projenin merkezinde bulunuyor bu çizgi dizi.

  İhtiyaç sahibi çocuklara oyuncak toplamayı ve ulaştırmayı amaçlayan projenin bir parçası olmak isterseniz yapacağınız şey çok basit: “Her Gün Arkadaşlık Günü” projesi kapsamında Joker mağazalarına uğrayın; ancak yanınızda çocuğunuzun oynamadığı oyuncakları almayı unutmayın. Ve bu oyuncakları çocuğunuzla birlikte mağazanın içindeki “oyuncak istasyonuna” bırakın. Projenin bir diğer ayağında bulunan Hasbro aracılığı ile “My Little Pony” de 5000 adet  oyuncak bağışı yapacak. GEA ise oyuncakları temizleyip, tamir edecek ve ihtiyaç sahibi çocukları tespit edip tüm bağışları onlara ulaştıracak. Böylece dostluk ve paylaşım zinciri büyüyecek.

  Son bir not daha “http://mylittlepony.hasbro.com/tr-tr/friendshipday” sayfasını da mutlaka ziyaret edin. Eğer çocuğunuz Pony hayranı ise bu sitede çok eğlenecek. Çünkü çocuklar için eğlenceli oyunlar ve aktiviteler de var sayfada.

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri