Ayın Etkinliği: Kayıp Balık Dori image Filli Boya ‘Çocukları’ Sevdi

  Kate Middleton, Prens George’u Böyle Terbiye Ediyor!

  Kate Middleton ve Prens William’ın kraliyet ailesi olduğuna bakmayın. Onlar da her aile gibi evde kurallar koyuyor, çocuklar şımarık büyümesin diye de elinden gelen her şeyi yapıyor. İngilteren’in magazin sayfası; radar online sitesi, Middleton ve Prens William’ın oğulları George’u nasıl terbiye ettiğini Saray içinden kaynaklara dayanarak anlattı. Buna göre, Kate Middleton ve Prens William’ın Prens George’u yetiştirirken başvurdukları yöntemlerden bazıları şöyle:

  – Prens George bazen yemek yemeyi reddediyor. Kendisine verilen yemeği yere fırlatıp etrafı da kirletiyor. İşte böyle zamanlarda eğer çevre onun yemeyi reddedip saçtığı yemekler yüzünden kirlenmişse temizlenmesine de yardım ediyor.
  – Prens George’un yemek yemediği öğünlerde kimse ona başka bir yiyecek vermiyor ve o gece yatağa aç giriyor. Durum böyle olunca da küçük prens genellikle yemeklerini sorun çıkarmadan yiyor.
  – Her ne kadar sonsuz imkanları olsa da ailesi şımarık bir çocuk olarak yetişmemesi için Prens George’a her istediğini almıyor. Örneğin bir oyuncak araba için ağlamaya başladığında annesi de bir anda onu taklit ediyor. Bu duruma şaşıran Prens George, önce ağlamayı kesiyor sonra da annesinin haline gülmeye başlıyor.
  – Prens George da bütün çocuklar gibi kimi zaman parkta arkadaşlarıyla oynarken huysuzluk yapabiliyor. Böyle durumlarda davranışlarını düzeltmesi için bir kez uyarılıyor. Eğer yine aynı şekilde davranmaya devam ederse de hemen parktan alınıp eve götürülüyor.
  – Prens George bazen kendisine söylenen sözleri dinlemiyor ve bağırarak tepki gösteriyor. İşte öyle durumlarda annesi onu sakinleştirmek için en sevdiği şarkılardan birini söylüyor. Ya da sesini çok sevdiği Afrika’ya özgü vurmalı çalgılara benzeterek onu sakinleştirmeye çalışıyor.

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri