image Türkiye’nin Girişimci Anneleri Konuşuyor – Bölüm 2 image Balık Yağı, İnovasyon Ödülü Getirdi!

  İstanbul’da Yoga dolu Bir Yaz

  Seveni kadar sevmeyini de bol; ama illaki bir kere denenmişliği vardır. Öte yandan Yoga yapmayı sevenler, yapmak isteyip yer ve imkan sıkıntısı çekenler, bu duyuru tam sizlik. İstanbul’da Yoga dolu bir yaz geçirmek istiyorsanız Dove’un her cuma Big Chefs Tarabya’da düzenlediği etkinliklere ya da Sabancı Müzesi bahçesinde her çarşamba gerçekleştirilen seanslara katılabilirsiniz. Her iki etkinlikte ücretsiz olup, Türkiye’nin en önemli Yoga eğitmenleri tarafından verilmektedir.

  Farklı projelerle kadınlara güzelliklerini keşfetmeleri için çağrıda bulunan Dove’un her cuma 08:00-09:00 arasında Big Chefs Tarabya’da düzenlediği ücretsiz yoga seansının eğitmeni Yoga Darga’nın kurucusu İpek Darga. Güne güzel başlamak istiyorsanız, arkadaşlarınızla planlayıp Cuma günleri bu etkinliğe katılabilirsiniz.

  Sabancı Müzesi bahçesinde her çarşamba saat 08:00-09:15 saatleri arasında düzenlenen ücretsiz yoga etkinliklerinin eğitmenleri ise Cihangir Yoga’dan. Son bir not, Cihangir Yoga, İstanbul’da yoga kültürünün gelişmesi için yıllar önce Sabancı Müzesi’nin bahçesinde bu etkinliklere başlamıştı. İyi ki de başlamışlar.

  Evet, biz bilgileri aktardık, gidip gitmemek sizlere kalmış. Ancak boğaza nazır bu iki mekanda bir saat yoga yapmak, sonrasında ise sahilde yürüyüşe çıkmak muhteşem olur.

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri