image BAGİDER üyeleri Dedeman Istanbul Otel’de bir araya geldi image Röportaj Kasım 2018

  İBS bu sene bambaşka geliyor…

  Fuar ve etkinliklerin ardı ardına iptal edildiği şu dönemde İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı gücüne güç katarak geliyor.

  Gelin, İBS’de hep beraber krizi fırsata çevirelim!

  Ülke olarak zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde tüm İBS katılımcılarımızı işbirliğine davet ediyoruz. Her yıl en az 65-70 bini yetişkin olmak üzere bebek ve çocuklarla birlikte 100 Bine yakın ziyaretçiyi ağırlayan İBS’de, bu yıl çok daha fazla bir ilgi bekliyoruz.

  Yeni yıla eritilmiş stoklar, boşalmış depolar ve sıcak nakitle girin!

  Deponuzda unutulan, stoku erimeyen, son kullanım tarihine birkaç ay kalan ürünlerinizi gelin İBS de değerlendirin, gereksiz depolama giderlerinden kurtulduğunuz gibi yeni yıla sıcak nakit akışı ile girin.

  Tek yapmanız gereken indirim oranlarınızı ve sınırlı adetleri bize bildirmeniz!

  Fuar süresince yapacağınız yüksek indirim oranlı kampanyalarınızı bize bildirin, artık kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmak isteyen tüm yeni ve eski İBS ziyaretçilerimizle paylaşarak daha büyük bir sinerji yaratalım.

  3 güne özel kampanya kurgusu!

  Gelin birlikte inandırıcılıktan uzak %10-20-30 değil, diğer mecralarda bulamayacakları %40-90 aralığında daha yüksek indirimli kampanyalar yapın, sizleri İBS için kullanmakta olduğumuz web sitesi, fuar bileti alım modülleri, mobil aplikasyon, ebülten, sms ve olası diğer mecralarda var gücümüzle destekleyelim, birlikte ziyaretçilerimizin beklentilerini karşılayarak çok daha ikna edici olalım.

  Biz hazırız, YA SİZ?

  Hamile anne adayları ve yeni bebek/çocuk sahibi annelerin dört gözle beklediği en büyük Aile festivalinde siz de cazip indirim planlamanızı erkenden iletin, İBS nin ayrıcalıklı tanıtım desteğinden öncelikli faydalanın…

  * Kısıtlı kontenjandan ötürü, katılımcı kurumlarımızdan yüksek talep gelmesi halinde başvuru sırası dikkate alınacaktır.

  İndirim bilgilerini içeren başvuru formlarını İBS yetkililerimizden talep edebilirsiniz.

   

  TÜM KURUMSAL HABERLER İÇİN TIKLAYIN!

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri