İBS Ödüller Başvuru

   

  İlk üç yılında sadece İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı katılımcılarına açık olan ödül başvuruları, gelen yoğun talep üzerine, artık HERKESE açık!

  Her yıl 50 BİN den fazla ebeveyn oylamasıyla gerçekleşen İBS Ödüllerine, fuara katılım şartı aranmaksızın başvurabilir, 11 kategoride başta annelerimize sunmakta olduğunuz hamile, anne, bebek, çocuk ve aile ürünlerinizi ön plana çıkaran bu EŞŞİZ MECRANIN bir parçası olabilirsiniz.

  YÜZLERCE marka 3 YILDIR bu platformda! Ya SİZ?

  Her yıl 500 den fazla markanın katılımı ile; Jüri değerlendirmesi, Halk oylaması ve Ödüller Galası süreçlerini içeren İBS ÖDÜLLERİ, sektöre YÖN VEREN değerli sektör temsilcileri, BAŞVURU sahipleri, sektörün önde gelen BLOGGER ları ve MAGAZİN basını mensuplarının da dahil olduğu FİNAL GECESİ ile sahiplerini bulmaktadır.

  Gelin SİZ de hemen başvurarak, bu müthiş anket ortamında ürünlerinizin; NİHAİ TÜKETİCİLER nezdinde değerlendirmesini, LANSMANINI, PAZAR tutundurmasını İBS Ödüllerinde yapın. ÜRÜN ve markalarınızı daha geniş kitlelere duyuralım. KARLI çıkın!

  Başvuru süreci:
  Kalite, ulaşılabilirlik, çevreye duyarlılık, güvenlik, tasarım ve yaratıcılık kriterlerinin yanı sıra markaların sunmuş olduğu faydayı temel alan değerlendirme kriterlerine göre bilgiler katılımcılar tarafından girilir. Katılımcılar aynı markayı birden çok kategoride aday gösterebilirken, birden fazla markayı da aynı kategoride aday gösterebilir.
  Jüri değerlendirme süreci:
  Başvuru süreci tamamlandıktan sonra, jüri üyelerinin birbirlerinden bağımsız olarak gerçekleştirdikleri değerlendirme sürecine geçilir. Jüri üyeleri yalnızca kendilerinin erişim sağlayabildikleri online bir platform üzerinden, başvuru sürecinde katılımcılar tarafından girilmiş olan içerikleri puanlar.
  Halk oylaması süreci:
  Jüri değerlendirmeleri sonucunda finale kalan markalar, internet kulanıcıları tarafından oylanmak üzere, İBS Facebook hesabında halk oylamasına açılır. Halk oylamasında, her kategoride ayrı ayrı en yüksek oyu alan markalar ödüle hak kazanır.
  Ödül süreci:
  • Annelerin Seçimi Yılın Ürünü Ödülü
  • Hamile Dostu Ürün Ödülü
  • Bebek Dostu Ürün Ödülü
  • Anne Dostu Ürün Ödülü
  • Aile Dostu Ürün Ödülü
  • Çocuk Dostu Ürün Ödülü
  • İnovasyon Ödülü
  • Sosyal/Dijital Medya Ödülü
  Kategorilerindeki ödüller, halk oylaması sonucunda, her kategoride en yüksek oyu alan markalara katılımcılar için hazırlanan bir törenle teslim edilir.

  Lütfen Başvuru için aşağıdaki açıklamalara göre adımları izleyiniz;

  İBS 2018 Fuar Katılımcıları için

  Ürün, marka başvuru girişlerine hemen başlayabilmeniz için sözleşme yapmış olduğunuz müşteri temsilcinize ulaşarak veya – ibs@boyutgroup.net – adresine mesaj göndererek kullanıcı bilgilerinizi alabilirsiniz.

  İBS 2018 Fuar Katılımcısı olmayanlar için >>

  Yandaki formu doldurup göndermeniz durumunda, İBS 2018 Ödülleri’ne katılma isteğiniz bize ulaşacak ve değerlendirmeye alınacaktır.


   İBS 2022
   Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
   Sosyal Medya
   İletişim Bilgileri