İBS’17 Basın Bülteni

  Anne Bebek Çocuk Festivali İBS, İstanbul Kongre Merkezi’nde Başladı

  Aile festivali İBS, ‘Kahramanım Annem’ teması ile İstanbul Kongre Merkezi’nde başladı. 17 Aralık’a kadar sürecek olan festivalin içeriği ise dikkat çekici. Ceyda Düvenci, Ayşe Arman, Akasya Asıltürkmen, Derya Özel gibi ünlü anneler ile alanının uzmanı doktorları, üç gün boyunca ebeveynlerle bir araya gelecek. İBS Sahnede ise renkli animasyonlar, illüzyon gösterileri, mini clup showlar, jazz konseri ve tiyatro gösterileri çocukları bekliyor. Ünlü tiyatrocu Cengiz Küçükayvaz ise 17 Aralık’a kadar çocuklarla yaratıcı drama çalışacak. ‘İBS Hazine Avı’ yarışmalarında da ebeveynleri değerli hediyeler bekliyor. 

  Türkiye’nin en güvenilir ve alanının lider etkinliği olan aile festivali İBS, renkli ve sürprizi bol içeriği ile İstanbul Kongre Merkezi’nde başladı. Bu yıl altıncısı yapılan aile festivali İBS, 17 Aralık’a kadar açık olacak. 2017 teması “Kahramanım Annem” olarak seçilen festivalde ebeveynlere ve çocuklara özel olarak hazırlanan sahneler içerikleri ile dikkat çekerken, Türkiye’nin en önemli anne bebek çocuk markaları ise İBS’ye özel indirimlerle aile bütçesine katkı sağlamayı hedefliyor.

  Cengiz Küçükayvaz Çocuklarla Drama Yapacak!

  Festivalin en renkli ve eğlenceli bölümü olan İBS Sahnede çocukları birçok gösteri ve seyirci katılımına dayalı etkinlik bekliyor. Mini club showlar, illüzyon ve jonglör gösterileri, Jazz konseri, jazz dansları ve animasyonlar İBS Sahnenin eğlence dozu yüksek etkinlikleri olarak öne çıkıyor. Özel olarak oluşturulan ‘Minik Yetenekler Sokağı’nda ise ‘kukla tiyatrosu’ bulunuyor. Festival kapsamında ünlü tiyatrocu Cengiz Küçükayvaz da üç gün boyunca çocuklarla yaratıcı drama çalışmaları yapacak.

  Ünlü çizgi kahramanlar da festival boyunca çocuklarla bir araya gelecek, oyunlar oynayıp, bol bol fotoğraf çektirecek.

  17 Aralık’a Kadar Sahne Ünlü Annelerin ve Doktorların!

  Eğlencesi bol festivalin, sohbet buluşmaları bölümü ise bugünden itibaren üç gün boyunca ünlü anneleri ve doktorları ağırlayacak. Kısa bir süre önce anne olan Akasya Asıltürkmen, ikinci defa anne olan Ceyda Düvenci, ikiz çocuk annesi Derya Özel, bir kız çocuk sahibi Ayşe Arman ebeveynlere hem deneyimlerini anlatıyor, hem de sorulara cevap veriyor olacak.

  İBS Sohbet buluşmalarının dikkat çekici uzmanları ise şöyle: Dr. Gökhan Mamur, Dr. Sema Demir, Dr. Aykut Coşkun, Dr. Elif Çakır, Pedegog Melek Kılıç, Uzmam Psikolog Elif Saygın, Klinik Psikolog Yrd. Doktor Başak Demiriz ve Doktor Cevahir Tekcan.

  Markalardan Hediye ve İndirim Yağmuru!

  Festivalin en koşturmacalı bölümünü ise “Hazine Avı Yarışmaları” oluşturuyor. Ebeveynlerin ve çocukların başrolünde olduğu eğlenceli yarışmaların kazananlarını ise, “puset, oto-koltuğu, bebek yatağı, hijyen malzemeleri, oyuncak ve kıyafetlerden” oluşan hediyeler bekliyor.

  Türkiye’nin en güvenilir anne bebek çocuk markaları da üç gün boyunca İstanbul Kongre Merkezi’nde olacak. Markalar hem en yeni ürün ve hizmetlerini ebeveynlere tanıtacak hem de uyguladıkları festivale özel indirimlerle aile bütçesine katkıda bulunacak.

   

   

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri