image P&G Olimpiyatlar Sergisi İstanbul’da image Victoria Beckham Kızını Öptü, Ortalık Karıştı

  Annemi Yetiştiriyorum!

  Özlem Açar’ın kaleme aldığı “Annemi Yetiştiriyorum” kitabı, raflarda yerini aldı. Alışıldık pek çok anne-çocuk yayınından farklı bir noktada duran kitabın en can alıcı sloganı ise şöyle:

  “Hayat yolunda yürürken evlat ışığı önünü aydınlatacaktır. Yavruna duyduğun aşk, ihtiyacın olan gücü sana verecektir sevgili annecik :)”

  Kitapta, dünyaya gelen bebek ile birlikte aslında doğan anneye çağrı bölümü ise şöyle: “Bebek doğduğu zaman bir de anne doğar. Sudan çıkmış balıktan farklı değildir bu taze anne. Endişeli, ürkek, kaygılı ve şaşkındır. Bildiği her şeyi unutmuştur. İçinden henüz çıkan o minicik yavrunun kendisinin olduğunu idrak etmeye çalışıyor, arada aklını kaçıracak gibi oluyordur. Kalbindeki sevgi patlaması bedenine yayılıyor, dışarı çıkacak yer bulamıyordur. Bu yüzdendir lohusanın alev alev yanması, bu yüzdendir duygusal olması, her an ağlamaya hazır olması.”

  Nasıl çok eğlenceli değil mi? Özlem Açar’ın güzel kaleminden çıkan kitabı özellikle yeni anne olacak olanların okumasını öneriyoruz.

  İBS 2022
  Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS'de yer almak için bizimle iletişime geçin...
  Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri