İBS’18 Basın Bülteni

İBS’ den ‘İlham Perisi Annelerle’ Yedinci Buluşma 14-16 Aralık’ta !

Türkiye’nin en büyük aile buluşması İBS için geri sayım başladı! 14 – 16 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı bu sene bambaşka olacak…

En değerli ve popüler markalar her yıl olduğu gibi İBS’ de yerlerini alırken, ziyaretçiler; trend konular, ünlü konuşmacılar, renkli atölye ve etkinlikler arasında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.

Beklenen TEMA açıklandı ! “Yaratıcı Annem, İlham Perim”

İBS Fuar’da geleneksel hala gelerek hem katılımcı hem de ziyaretçilerden büyük ilgi gören “Yılın Teması” açıklandı; Anneliğin mucize dönüşümü ile başlayıp, geçen yıl annelerin kahramanlıkları ile devam eden tema yolculuğunda bu sene, annelerin her şart altında ne kadar yaratıcı olabildiklerini, dahiyane çözümler üretebildiklerini, hayatlarımıza dokunduklarında nasıl bir sihir gerçekleştirdiklerini, bizlere sonsuz ilham verdikleri konuşulacak.

Alanda yer alacak yüzlerce şov ile unutulmaz anlar yaşanacak!

İBS Sahnede tema dışı etkinlikler de yer alacak. Masal dinletileri, çizgi kahramanlarla dans şovlar, sürpriz spor, tiyatro ve müzik etkinlikleri ile bilim atölyeleri ebeveynlere ve çocuklara eğlenceli saatler yaşatacak. Sanat, spor ve bilim alanlarında çocukların yaratıcılığını ön plana çıkarma, becerilerini geliştirme, hayal dünyalarını geliştirme amacı taşıyan atölyelerde aileler çok değerli kazanımlar elde edecekler.

Markalardan Hediye ve İndirim Yağmuru!

Birbirinden ünlü markalara ait puset, oto-koltuk, bebek yatağı, çocuk hijyen malzemesi, oyuncak ve kıyafetin hediye olarak verildiği İBS yarışmaları ise sosyal medya kanalları üzerinden başladı. Yarışmalara İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nın “facebook, instagram ve twitter” adreslerinden katılabilirsiniz.

İBS’ de üç gün boyunca Türkiye’nin en güvenilir ve sağlıklı markaları da hazır bulunacak. En yeni ürün ve hizmetlerini ebeveynlere anlatacak olan markalar, yüzde 40’ları bulan indirimlerle satış da yapacak. Aileleri markaların stantlarında indirimlerin yanı sıra hediyesi bol yarışmalar ve hediye çekleri de bekliyor.

İBS Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı!

Türkiye’nin “en anne bebek çocuk dostu marka ve ürünlerini” seçen İBS Ödülleri için de geri sayım başladı. Ödüllerin birinci ayağını jüri değerlendirmesi oluşturuyor ve uzmanlardan oluşan jüri üyeleri anne bebek çocuk ürünlerini puanlamaya başladı. İlk değerlendirmeyi geçen markalar Kasım’da halk oylamasına çıkacak. Halkoyları ile birinci seçilen markalar ödüllerini 14 Aralık tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek törenle alacaklar.

Katılımcı ve ziyaretçilerinde bağımlılık yapan İBS’ nin bir parçası olmak istiyorsanız fuar tarihlerini ajandanıza not etmeyi unutmayın!

 

İBS 2018
Türkiye’nin en Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS, 14-16 Aralık 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde ziyaretçileri ile buluşuyor!
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
  • Ofis Adres: 19 Mayıs Mah. Sümer Sk. Sümko Sitesi No:5-B, M7 Blok Kat:2 Daire:12, 34736 Kozyatağı, Kadıköy - İstanbul
  • 216 414 20 15
  • 216 414 15 77
  • ibs@boyutgroup.net
  • www.ibsfuar.com