İBS GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

İBS, size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Bu bilgiler, dönemsel etkinlik, dönemsel kampanya, fuar ve etkinliklerimiz hakkında tanıtım ve bilgilendirici çalışmalarda sadece İBS bünyesinde kullanılmaktadır. İBS, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Kişinin girmiş olduğu bilgilere, bir başkasının ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Her türlü sorunuz için; http://www.ibsfuar.com/bize-ulasin.html adresinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.